Yastık Alezleri

Tekli Kapitoneli Sıvı Geçirmez Yastık Alezi

Üst yüzeyi %100 pamuklu kumaş, kapitone dolgusu yüksek kalite elyaf ve alt yüzeyi poliüretan membrandır. Paket içerisinde 1 adet 50 x 70 cm yastık alezi bulunur. %100 yerli sermaye ile Denizli’de üretilmiştir. Perakende alımlar için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz. Toplu alım için lütfen bizimle iletişime geçin.

Özellikler

2'li Kapitoneli Sıvı Geçirmez Yastık Alezi

Üst yüzeyi %100 pamuklu kumaş, kapitone dolgusu yüksek kalite elyaf ve alt yüzeyi poliüretan membrandır. Paket içerisinde 2 adet 50 x 70 cm yastık alezi bulunur. %100 yerli sermaye ile Denizli’de üretilmiştir. Perakende alımlar için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz. Toplu alım için lütfen bizimle iletişime geçin.

Özellikler

6'lı Kapitoneli Sıvı Geçirmez Yastık Alezi

Üst yüzeyi %100 pamuklu kumaş, kapitone dolgusu yüksek kalite elyaf ve alt yüzeyi poliüretan membrandır. Paket içerisinde 6 adet 50 x 70 cm yastık alezi bulunur. %100 yerli sermaye ile Denizli’de üretilmiştir. Perakende alımlar için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz. Toplu alım için lütfen bizimle iletişime geçin.

Özellikler

Tekli Micro Yastık Koruyucu Sıvı Geçirmez Yastık Alezi

Üst yüzeyi poliüretan ve alt yüzeyi poliüretan membrandır. Paket içerisinde 1 adet 50 x 70 cm yastık alezi bulunur. %100 yerli sermaye ile Denizli’de üretilmiştir. Perakende alımlar için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz. Toplu alım için lütfen bizimle iletişime geçin.

Özellikler

2'li Micro Yastık Koruyucu Sıvı Geçirmez Yastık Alezi

Üst yüzeyi poliüretan ve alt yüzeyi poliüretan membrandır. Paket içerisinde 2 adet 50 x 70 cm yastık alezi bulunur. %100 yerli sermaye ile Denizli’de üretilmiştir. Perakende alımlar için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz. Toplu alım için lütfen bizimle iletişime geçin.

Özellikler

6'lı Micro Yastık Koruyucu Sıvı Geçirmez Yastık Alezi

Üst yüzeyi poliüretan ve alt yüzeyi poliüretan membrandır. Paket içerisinde 6 adet 50 x 70 cm yastık alezi bulunur. %100 yerli sermaye ile Denizli’de üretilmiştir. Perakende alımlar için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz. Toplu alım için lütfen bizimle iletişime geçin.

Özellikler

Tekli Pamuklu Sıvı Geçirmez Yastık Alezi

Üst yüzeyi %100 pamuklu kumaş ve alt yüzeyi poliüretan membrandır. Paket içerisinde 1 adet 50 x 70 cm yastık alezi bulunur. %100 yerli sermaye ile Denizli’de üretilmiştir. Perakende alımlar için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz. Toplu alım için lütfen bizimle iletişime geçin.

Özellikler

2'li Pamuklu Sıvı Geçirmez Yastık Alezi

Üst yüzeyi %100 pamuklu kumaş ve alt yüzeyi poliüretan membrandır. Paket içerisinde 2 adet 50 x 70 cm yastık alezi bulunur. %100 yerli sermaye ile Denizli’de üretilmiştir. Perakende alımlar için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz. Toplu alım için lütfen bizimle iletişime geçin.

Özellikler

6'lı Pamuklu Sıvı Geçirmez Yastık Alezi

Üst yüzeyi %100 pamuklu kumaş ve alt yüzeyi poliüretan membrandır. Paket içerisinde 6 adet 50 x 70 cm yastık alezi bulunur. %100 yerli sermaye ile Denizli’de üretilmiştir. Perakende alımlar için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz. Toplu alım için lütfen bizimle iletişime geçin.

Özellikler

Üretimden Halka Perakende ve Toptan Alez

Müşterilerimize üst düzey ürünleri uygun fiyatlara sunabilmek için üretimden halka satış politikası ile hareket etmekteyiz. Son teknoloji cihazlarla yaptığımız üretimlerle hem toptan hem de perakende satışlarda mükemmel ürünü hedeflemekteyiz.

Formu Doldurarak Bizimle İletişime Geçin!

Üretimini yaptığımız ürünler hakkında detaylı bilgi almak, numune ürün istemek ya da toptan ürün siparişi oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz aşağıda belirtilen telefon numaramız üzerinden doğrudan bizi arayabilir dilerseniz de web sayfamızdaki formu doldurarak size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz. Perakende alımlar için ürün sayfamızda bulunan butonları kullanarak satın alım işlemini gerçekleştirebilirsiniz.