Hakkımızda

Vessino Home Hakkımızda

Yüksek Kaltiede Alez ve Nevresim Takımları Üretmekteyiz.

Vessino olarak yüksek kalite, estetik görünüm ve uygun fiyat parolasıyla başladığımız üretim serüvenine aynı ilkeler ışığında devam etmekteyiz.

Sektörün öncüsü olma yolunda ilerlerken hem Türkiye’de hem de dünyada bir marka olarak yerimizi almak ve ülkemizin kalkınmasına destek olmak için emin adımlarla ilerlemekteyiz. 

Yüksek standartlarımızı üretim aşamasında kullandığımız teknoloji ve hammaddelerin kalitesinden alarak dünya standartlarında üretimini yaptığımız alez, yastık alezi ve nevresim takımlarını toptan ve perakende olarak müşterilerimize sunmaktayız.

 

Vizyonumuz

Sektörümüzde dünya öncüsü olarak ülkemize marka değeri katmak.

Misyonumuz

Müşterilerimize yüksek kaliteli ürünlerimizi en uygun koşullarda sunmak.

iletişim arka plan

Toptan Alım İçin İletişime Geçin

Toptan kumaş ve ürün temini isteğinizin yanı sıra dilek, öneri ve şikayetleriniz için de yandaki butonu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hesaplı

Sağlıklı

Vessino olarak yüksek kalite, estetik görünüm ve uygun fiyat parolasıyla başladığımız üretim serüvenine aynı ilkeler ışığında devam etmekteyiz.

Kaliteli

Güvenilir

Yaptığımız alez, yastık alezi ve nevresim takımlarını toptan ve perakende olarak müşterilerimize sunmaktayız.

Standard 100 by Oeko-Tex Sertifikalı

 Tüm ürünlerimiz, tüketicilere etiketli tekstil ürünlerinin çok çeşitli zararlı maddeler için laboratuvar testlerinden geçtiğini ve bu maddelerin içeriğinin Oeko-Tex Derneği tarafından belirlenen sınır değerlerin altında kaldığını açıkça belirten Standard 100 by Oeko-Tex Sertifikasına sahiptir.

Perakende Satış Yaptığımız Platformlar